Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2006-12-22 16:27:33

Miscik

New member

Zarejestrowany: 2006-11-26
Posty: 5
Punktów :   

Fire Elementalist

Siemka oto mój build (sam robiłem )
http://i17.tinypic.com/33a58ux.jpg

1.    Piekło -  Wszyscy przylegli wrogowie odnoszą 30-135 obrażeń od ognia

2.ognista kula - Ognista Kula leci w kierunku wroga eksplodując przy zderzeniu, zadając celowi i pobliskim wrogom 71-91 obrażeń  od ognia

3.    podpalenie - Cel odnosi 15-51 obrażeń od ognia oraz staje w płomieniach na 1-3 sekund.

4.    fenix - Wściekły Feniks powstaje obok ciebie, zadając pobliskim wrogom 7-91 obrażeń od ognia, a następnie leci do celu, eksplodując przy zderzeniu. Eksplozja ta zadaje dodatkowe 15-75 obrażeń od ognia.

5.    ognisty wybuch - Tryskające Płomienie uderzają w pobliskich wrogów zadając im 15-120 obrażeń od ognia.

6.    meteoryt - Przyzywa Meteoryt, który wściekle uderza w ziemię pod nogami celu. Eksploduje, zadając 7-91 obrażeń od ognia wszystkim przyległym przeciwnikom, oraz przewraca ich (Knock Down). Ten czar powoduje Wyczerpanie (Exhaustion).

7.    deszcz meteorytów - Przyzywa meteoryty, które wściekle uderzają w ziemię pod nogami celu. Przez 9 sekund wszyscy wrogowie w pobliżu dostają 7-91 obrażeń i zostają powaleni (Knocked Down) co 3 sekundy. Ten czar powoduje Wyczerpanie (Exhaustion).

8.    sygnet wskrzeszenia
sorry, że ściągałem opis z guildwars.pl, ale bez sensu było co chwila przełączać między grą, a wordem xD
jestem trochę początkującym graczem, więc się nie zdziwie jak powiecie, że nie jest to zbyt dobry build, ale gra mi się nim naprawdę dobrze

Offline

 

#2 2006-12-23 13:22:58

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Fire Elementalist

oooo bardzo odważnie zero buffów sam DMG z nuków. Podałbyś jeszcze ile masz do Energy storge i Fire oraz gdzie tym grasz na PvE czy na PvP(wydaje mi sie że na tym pierwszym).

Jak bym mjał to ocenić to dał bym 4+ na 10.

Masz big fucking DMG ale:
- mało many jak na tyle manożerych skilli
- bez dobrego teamu albo henhów jesteś nikim(wiem że to okrutne)
- twoje skille długo się ładują
- jesli walczysz tylko na PvP to większość ludzi ma odpor. na Fire

ale są i plusy
+ obszarówki
+ duży DMG
+ jeśli masz helera to nie jest źle...

Eksperymętuj dalej!!

Offline

 

#3 2006-12-23 18:33:18

Miscik

New member

Zarejestrowany: 2006-11-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Fire Elementalist

gram tym na PvE do fire przeznaczyłem max attribute pointów czyli mam 13 (+ 1 z rzeczy) a energy storage mam 10

Po przerobieniu:
http://i16.tinypic.com/2afemvt.jpg

1.    Aura odnowy -  Przez 60 sekund za każdym razem, gdy rzucisz czar, jesteś leczony o wartość równą 152%-350% kosztu Energii czaru.

2.ognista kula - Ognista Kula leci w kierunku wroga eksplodując przy zderzeniu, zadając celowi i pobliskim wrogom 71-91 obrażeń  od ognia

3.    Glif mniejszej energii-Twoje 2 następne Czary kosztują 15 punktów energii mniej.

4.    fenix - Wściekły Feniks powstaje obok ciebie, zadając pobliskim wrogom 7-91 obrażeń od ognia, a następnie leci do celu, eksplodując przy zderzeniu. Eksplozja ta zadaje dodatkowe 15-75 obrażeń od ognia.

5.   glif mocy żywiołów - Podczas rzucania następnych 5 czarów, atrybuty z czterech szkół magii żywiołów są podwyższone o 2 punkty.

6.    meteoryt - Przyzywa Meteoryt, który wściekle uderza w ziemię pod nogami celu. Eksploduje, zadając 7-91 obrażeń od ognia wszystkim przyległym przeciwnikom, oraz przewraca ich (Knock Down). Ten czar powoduje Wyczerpanie (Exhaustion).

7.    deszcz meteorytów - Przyzywa meteoryty, które wściekle uderzają w ziemię pod nogami celu. Przez 9 sekund wszyscy wrogowie w pobliżu dostają 7-91 obrażeń i zostają powaleni (Knocked Down) co 3 sekundy. Ten czar powoduje Wyczerpanie (Exhaustion).

8.    sygnet wskrzeszenia

Ostatnio edytowany przez Miscik (2006-12-23 18:56:06)

Offline

 

#4 2006-12-23 22:31:50

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Fire Elementalist

Wygląda lepjej 1 da ci HP przy żucaniu czarów, 3 przyda się przy 7 a 5 przy reszcie skilli od dmg...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ppserw.pun.pl www.harrypotter2.pun.pl www.chocolatenostale.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.cs-gumisie.pun.pl