Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2007-01-11 14:42:24

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

OGŁOSZENIE- WAŻNA SPRAWA

Elo , mam pewną ważną sprawę.  Chodzi o to, że ja, jak zaczynałem grać w GUILD WARS odrazu planowałem zakup factions i przyłączenie się do Luxonów. Jak to w życiu bywa, zbiegiem okoliczności gdy się plułem na normalnym czacie "Polak szuka gidlii!!!" Gerado Bialystok mnie skumał i wziął do gildi. Niestety po 3 dniach zorientowałem się że jesteście Kurzikowie.

Wczoraj styknełem się z nowo powstałą polską gildią, która planuje przyłączyć się do Luxonów. Przyłączyłem się do nich , lecz ta decyzja była dla mnie bardzo trudna. Dosłownie płakać mi się chciało jak naklikałem "opuść swoją gildię"

heeeh odrazu przejdę do rzeczy. Chcę stworzyć sojusz z wami, bo dzięki wam przeżyłem wiele naprawde cudownych chwil, ciekawych pojedynków i bekowych scen ^^ takich jak sylwester w naszym GH T_T . Tworząc sojusz utrzymam z wami kontakty , a i gildia RSSB będzie mieć dobrych sojuszników ( no może troche dziwnych ale będzie mieć )

Moja nowa gildia - Dark Warior ( nie ja wymyślałem nazwe )

Gerado Bialystok ma nick lidera gildi.

Podobno Luxoni mogą być w sojuszu z Kurzikami. ( Podobno ) Nie wiem jak to jest , wiem aby że często zdarzają się sytuacje że Luxoni są w gildi kurzików i na odwrót ( to już na pewno się zdarza) Więc może i da się stworzyć sojusz?

Licze na jakieś ciekawe pomysły i rozwiązania z waszej strony ^^

P.S Wrócę do was jak tylko zakupie sobie factions i nabije se kilka K punktów uznania dla luxonów, tak , abym mógł zbroje nosić itp CYA ALL!!!

Offline

 

#2 2007-01-11 16:09:15

Elvisek

New member

5995949
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGŁOSZENIE- WAŻNA SPRAWA

szkoda, ze odchodzisz!! Mam nadzieję że "kiedyś" wrócisz!! ^^ xD!! 3-maj się!! I wracaj jak najszybciej

Offline

 

#3 2007-01-11 20:17:06

Xar

Moderator

Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: OGŁOSZENIE- WAŻNA SPRAWA

Szkoda FAKT! Ale moze kiedys bedzie wielki COMEBACK .. Co do sojuszu to z tego co sie orientuje chyba sie nie da.. hmm

Offline

 

#4 2007-01-14 16:20:56

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: OGŁOSZENIE- WAŻNA SPRAWA

he he he , wielki come back byłby już po dwóch dniach gdy by nie fakt, iż jak pisze do was, to was ni ma

dajcie tu te swoje niki to może jakimś trafem natrafie na kogoś kto będzie dostępny bo próbuje was znaleźć i próbuje ..

Offline

 

#5 2007-01-15 08:20:21

Elvisek

New member

5995949
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGŁOSZENIE- WAŻNA SPRAWA

Il Elvis Il    pierwsze to duze i a drugie to male L

(napisz do mnie a ja przekaże oficerom )
A czy nie wystarczy gdy oficer wpisze twoj nick i ci zaproszenie wysle?

Ostatnio edytowany przez Elvisek (2007-01-15 08:24:11)

Offline

 

#6 2007-01-15 17:26:59

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: OGŁOSZENIE- WAŻNA SPRAWA

ni, bo przecież nie możer mi wysłać zaproszenia jak jestem już w czyjejś gildi ( hehe dowiedziałem się tego bo zostałem oficerem, w jeszcze innej gildi, w której przyjmują wszystkich nie patrząc z jakiego kraju jesteś )
No a przecież z tej gildi co jestem to nie odejde tak o *pufff* bo może sie zdarzyć że oficerowie z rssb nie wyślą mi zaproszenia przez miech a ja na odludku nie chce siedzieć

nawet w tej wielokrajowej gildi nie jest źle , mamy już sojusz z luxonami ( ta polska gildia dark warior miała takie dziwne podejście do sojuszu, nie chce im sie robić primary qesta "Friend of luxon" co mnie naprawdę wkurza )

najzabawniejsza checa to taka, że straciłem całe 20 k na tych ciągłych przeprowadzkach, a to z tego powod, że dobroduszny Illiach zawsze jest chętny do pomocy i.... sponsoruje gildi nowe pelerynki, czy agentki xunlai xP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapsluband.pun.pl www.di.pun.pl www.finanse.pun.pl www.los-santos-vagos.pun.pl www.hbleague.pun.pl