Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2006-11-24 18:37:33

Gerald321

New member

Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 1
Punktów :   

Monk 55

Siema all!

Gram w GW od niedawna i chiałbym zagrac Monkiem słyszałem dość fajny i ciekawy build 55hp. Tak sobie myślałem że zagram nim jak wyjdzie polska wersja żeby nieco wczuć się w fabułe. I ostatnio jakos słyszałem że AN poprawiło coś w AI potworów którzy nie walczą na dystans, że oni jakoś oddalają się i czekajom aż ten czar (zapomniałem jak sie nazywa) skończy się i znów podbiegają i atakują, i właśnie odnośnie tego chciałbym spytać czy opłaca się jeszcze poprostu robienie takiego Monka tym buildem? Tak żeby dobrze radził sobie w PVE.

Offline

 

#2 2006-11-25 08:30:41

Paszczi

New member

Zarejestrowany: 2006-11-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Monk 55

Masz na mysli prawdopodobnie skill Spiteful Spirit lub Shield of Judgement (oba sa podstawa do zadawania dmg w buildach typu monk55) czy sie oplaca? pograj i sam sprawdz Lub zapytaj na jakims wiekszym forum typu www.guildwars.pl/forum
gdzie co prawda duzo osob napisze ci ze to wiele razy bylo ale moze ktos odpowie (ja osobiscie probowalem grac monk55 i mi nie wyszlo i teraz robie woja )


PS. Jakbys zrobil taki topic na wiekszym forum to daj linka bo w sumie tez jestem ciekaw , ale juz nie gram moim N/Mo (znudizl mi sie )

Ostatnio edytowany przez Paszczi (2006-11-25 08:31:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6.pun.pl www.gamesj2me.pun.pl www.kosmetologiawsm.pun.pl www.taka.pun.pl www.green-iris.pun.pl