Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2007-01-05 17:29:06

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Weekendowe treningi

Wiadomo że w tygodniu nie kazdy ma czas na gre (ja) oraz że z aktywnością naszych członków jest dość krucho dlatego sądze że powiniśmy przywrócić strare weekendowe trenigi o 20 - 21. Ten system dobrze się sprawdzał gdy nie mieliśmy sojuszu poza tym trzeba potrenować GvG. Pragne by nasza gildja połozyła większy nacisk na ten element gry. Ale nie odrazu Ktaków zbudowali więc:

po pierwsze trzeba przyzwyczajc osoby z naszej gildji do stałych treningów(to może potrwać)

po drugie musimy wybrać na trenigach squad który by mógł godnie reprezentowac naszą gildje i ustalic konkretne bulidy (tzn taki który niedostawał by w tyłek od każdej gildi z jaka gramy)

po trzecie wybrany squad nalerzało wciąrz uleprzać po przez trenigi i pojedynki GvG*

To są jeszcze wstępne założenia wybiegające daleko w przyszłość choć to zależy już tylko od nas.

*wydaje mi się że dzięki temu w gildji powstała by drobna współrywalizacja między ludzmi wybranymi do reprezentowania nas a tymi którzy do tej reprezentacji chciali by się dostać

Offline

 

#2 2007-01-07 02:05:39

Xar

Moderator

Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Weekendowe treningi

Wydaje mi się że to genialny pomysł, który mógłby zmienić na pozytywnie nasze oblicze. Wszystkie Twoje spostrzeżenia, MasterGos, jak i propozycje bardzo mi się spodobały. Tym samym chcialbym zwrócic uwage, ze chyba nikt nie mialby nic przeciwko, żebyś stał sie głownym Oficerem Do Spraw PvP. Jako jedyny zechcialeś wprowadzic do RSSB coś od siebie i mam nadzieje że Członkowie RSSB docenią Twój zapał i przyczynią się do aktywnej realizacji Twoich planów dotyczących PvP

PS. Wybacz Gos że dopiero teraz wyraziłem swoje 'oficjalne' zdanie, ale na poczatku padło nasze forum (zapchany serwer pun), a od prawie 2 dni nie miałem netu.

Offline

 

#3 2007-01-07 16:35:34

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Weekendowe treningi

Ciesze się że moje pomysły ci się podobają. Ważne jest dla mnie by byc aktywnym bo już nie raz widziałem co robi z klanami i gildjami bierność. Wydaje mi się że jeśli uda nam się rozkręcić wszystkich to zajdziemy daleko.

Offline

 

#4 2007-01-10 15:42:03

Elvisek

New member

5995949
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Weekendowe treningi

ja na PvP jak najchetniej- sam musze potrenowac i buildow poszukac- ale jak bede mial lepszego kompa ktory powinien byc w krótce! (mialbyc pare dni po swietach ale to nie mieli obudowy czarnej, to jak wcvzoraj sie dowiedzialem - zapomnieli wyslac!!) ;]

Offline

 

#5 2007-10-23 16:28:55

Lafix White

Member

6024447
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Weekendowe treningi

MOżE wznOwImy treningi?????????


MaM GuWnInIaNy NiCk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ranger-airsoft-team.pun.pl www.gamershell.pun.pl www.7b2009.pun.pl www.gra-naruto-pbf.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl