Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2007-01-15 21:00:28

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

PREZENT DLA RSSB!!

Yo! to znowu ja

Mam dla wszystkich członków RssB preznet,  no mianowicie narazie mam do lidera pytanie. Jestem rysownikiem i tak mnie interesuje, czy zgodził bys sie abym otworzył projekt nowych tapet GUILD WARS o tematyce gildii rssb?

Na www.guildwars.pl forumowicze nienawidzą fan artów bóg wie czemu

Ja mam trochę czasu, i pomyśłałem że mógłbym coś bazgrnąć i obrobić to w programach. Być może udało by mi się stworzenie tapet dla gildii rssb. Co prawda nie wiem czy mi się to uda, ale postarać się zawsze mogę ^^

A tutaj narazie SZKIC tapety nad którą pracuję:
http://img381.imageshack.us/img381/9724/nowatapetaeu2.jpg

nie wiem czy wam się spodoba, ale podkreślam , że to narazie szkic, tych dwoje za kolesiem robiłem w stylu tumiwisizmu ( jak to bywa człowiek nie zawsze miewa ochotę dopracowywać wszystkie duperele na chama xP)

Co wy na to???

Offline

 

#2 2007-01-15 22:57:37

Szałek

New member

Zarejestrowany: 2006-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: PREZENT DLA RSSB!!

Nazwa Gildii to Rise of Shining Steel Blades. Fajny pomysł z tapetką ale muszę poczekać na finalny "produkt" by go dobrze ocenić (na podstawie szkicu muszę stwierdzić, że mi się nie podoba). Ale, masz dobre pomysły i mam nadzieję że swym entuzjazmem zarazisz kogos jeszcze. ( ze mi się nie podoba nie znaczy, że jest źle, ja lepiej rysować nie potrafię;))

Offline

 

#3 2007-01-16 00:45:11

Xar

Moderator

Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: PREZENT DLA RSSB!!

hehe sympatyczne .. też czekam na finał dzieła sztuki

Offline

 

#4 2007-01-16 13:50:30

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: PREZENT DLA RSSB!!

he he he , szkic nie jest do "podobania" ^^  tylko do pokazania zarysu jak ma co wyglądać. Osobiście też powiem że narazie wygląda tak to mówiąc "do dupy"  .  Krzywy stół, krzywy dach, ci styłu narazie dupni xD. Dzięki że poprawiliscie mnie w błędzie przy nazwie gildi poprawie jak będe nanosić wszystkie detale. Heeeeeeeh robota ciężka, a trzeba każdy element cieniować około 40 razy xP

No cóż, na temat kiedy będzie gotowe mogę jedynie napisać- Brak Danych, albo Coming Soon ^^

Ostatnio edytowany przez Iliach Hardsword (2007-01-16 13:52:09)

Offline

 

#5 2007-09-06 15:35:38

Lafix White

Member

6024447
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: PREZENT DLA RSSB!!

ładney obrazek


MaM GuWnInIaNy NiCk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.remontpowerofninja.pun.pl www.forumavis.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.rozanki-partyzanci.pun.pl