Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2006-11-26 10:26:03

Nights Talker

Moderator

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 12
Punktów :   

Z PRĄDEM:)

a jakie gierki (poza gw) sa waszymi ulubionymi??Ktore pozarly wam najwiecej czasu??
JA najepsze lata zycia przegralem w Heroes of might and magic 3 i chociaz pojawily sie nowe czesi TROJKA ROX:)
Najwiecej pieniedzy znowoz przegralem w Pro Evo Soccer lub Iss 2 :)typowa konsolowa pilka nozna ale tez bije wszystkie na leb na szyje:)teraz poluje na jakias promoce co by moja konsole mala srebrna zaopatrzyc w jeden z tytulow pilkarskich...aaaa no i God Of War...lider bez dwoch zdan:) Kto nie wie o czym mowie to radze sprawdzic te tytuly(chocby w google) bo nie wypada:P


A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą.

    Biblia, Mdr 2,24

Offline

 

#2 2006-11-26 11:26:53

Kayleigh Velen

New member

Zarejestrowany: 2006-10-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Z PRĄDEM:)

o tak heroes 3 to była i jest nadal wspaniała gierka nawet mam jej nieoficjalny dodatek the awake of gods ile ja czasu i szkoły na nią poswięciłem i jeszcze blitkrieg, call of duty i medal of honor a graliście może kiedyś w enclave fajniutka zabawa i całkiem niezła grafa jak na tamte czasy


Zaiste, wielkiego trzeba zadufania i wielkiego zaślepienia, by posokę lejącą się z szafotu nazwać sprawiedliwością.

Offline

 

#3 2006-11-26 15:46:47

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Z PRĄDEM:)

Ja gram w GW ;]...

A tak serio to mnóstwo czasu spędziłem na graniu w ET a kiedyś w Painkillera uczestniczyłem też w kilku turniejach typu Duel podczas jednego grałem z Matr0xem jak mozna było się spodziewać dostałem ostro chyba 12-30 albo 40... Z RPG to Baldurs Gate rox (KU*** 2 nie jest leprza od 1!!!!!!!!!!!!), Falout 2, TES:Morrowind, Heros4 .... i dalej nie pamiętam.

Lubie też strare oldschoolowe gierki: Doom1/2, Wolf 3D, Quake2 a ostatnio grałem w System Shock 2...

To gry o których zawsze będe pamiętał...

Offline

 

#4 2006-11-26 21:25:29

Paszczi

New member

Zarejestrowany: 2006-11-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Z PRĄDEM:)

No cuz przez ostatnie bo ja wiem 2 lata (od grudnia 2004) gralem w Ultima Online na darmowym shardzie Moongate .
Tak poza tym w przerwach od UO albo znaim sie na nia zajawilem to BG2 (i tak Bg2 jest lepszy od BG 1 moim zdnaiem przynajmniej ) Fallout 1 i 2 , CS, UT (ten najstarszy z chyba 1999 roku ), Herosi to 3 czesc (najbardzije mis ie podobala w dodatku Shadow of Death 2 czesc tez byla fajna , 1 sie eni podobala , 4 nie gralem slyszalme ze syf 5 pohgralme godzine i mi sie nie podobala tak poza to Dungeon Keeper 1 i 2 mi sie bardzo podobaly i taki RTS Majesty.

Zdaje sobie sprawe ze wszystkie te gry sa stare ale w nowe jakos mi sie grac nie chce aa i zapomnialbym Need for Speedy tez byly fajne (moja ulubiona czesc byla 3 sam nie wiem czemu )

Offline

 

#5 2006-12-02 11:08:57

Miscik

New member

Zarejestrowany: 2006-11-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Z PRĄDEM:)

Moimi ulubionymi gierkami są
Guild Wars
Pro Evolution Soccer (wszystkie części)
Football manager 2007
Need for speed carbon
Bardzo mie się również podoba Tomb Raider Legenda, ale niestety już prawie ukończyłem grę, a tu formacik był potrzebny i niestety wszystko na marne, a jeszcze raz mi się nie chciało przechodzić.
Jeśli chodzi o Herosy to do mnie jakoś one nie trafiają, ale 5 mi się spodobała, wytrzymałem z nią całe 2h
Jeszcze fajne są wszystkie części Commandosów, uwielbiam się męczyc kilka godzin żeby przejść jedną misję, i zielonym beretem wyczyścić mapę

Offline

 

#6 2006-12-20 18:30:39

Szałek

New member

Zarejestrowany: 2006-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Z PRĄDEM:)

A ja uwielbiam japońskie rpgi, udało mi się przejść Final Fantasy 7 i 8, emulowałem też inne  gierki z PSX-a jedynki, Suikoden 1 i 2 ( dwójki nie udało mi się przejść ), Wild Arms i kilka innych zapomnianych przez ze mnie tytułów. Cieszyłem się jak szczeniak pykając w Deus Ex-a (tylko jedynkę, bo dwójka to straszny crap). Parę razy przechodziłem System Shocka 2. Często wracam do Falloutów ( oprócz BoSa). Bym zapomniał o niezwykle ciężkim Planescape Torment, którmu trzeba poświęcić chwilkę skupienia ale warto go poznać. Chciałbym polecić też Arcanum za wspaniały klimat Industrial Fantasy którego ani wcześniej ani później w rpgach nie widziałem.

Ostatnio edytowany przez Szałek (2006-12-20 18:31:36)

Offline

 

#7 2007-01-15 13:14:55

Elvisek

New member

5995949
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Z PRĄDEM:)

ja zaliczylem duzo mmorpg'ow typu:FlyFF, Dofus, Ryl Online, Mu Online, Knight Online, A Nawet Tibia (), Silkroad i troche innych, gralem tez duzo w ET i nadal gram!! Hmmm... Diablo 2 mnie wciagnelo! i Morrowind!! acha i Gothic I i II a niedlugo (jak komp przyjdzie) w III pogram i w Obliviona!!
Czyli głownie w RPGi gram i czasem cos typu MoH, ET, czy CS ^^

Ostatnio edytowany przez Elvisek (2007-01-15 13:19:04)

Offline

 

#8 2007-03-29 16:44:26

Odin/Wilk

New member

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Z PRĄDEM:)

Moja ulubiona gra to życie i już mam 23 lvl (jeszcze 33 i zakończę tą grę)
A tak poważnie to wszystkie rpgi jakie ujrzały światło dzienne na NES,SNES,PSX i na PS2
No i oczywiście na kompa ,Gothic I,II, PES(to raczej zimą dla sportu W lecie sam kopie)
Tak jak widać uwielbiam dobrą fabule nie ważna grafa
Najlepsza fabula moim zdaniem
Pc GOTHIC II,I
Psx Suikoden 2
Ps2 hmm może Grandia III


Morzę wszytko ludzkie plemię: Morzę mądre i też wiły,
W tym skazuję swoje siły;  I chorego, i zdrowego,
Zbawię żywota każdego;  Lubo stary, lubo młody,
Każdemu ma kosa zgodzi; Bądź ubodzy i bogaci,                            Wszytki ma kosa potraci;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radiointernetowe.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.anty-troll.pun.pl www.blekitniglowczyce.pun.pl www.shamanan58.pun.pl