Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2007-01-15 19:57:06

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Potrzebuje taktyki na rytualistę

Elo!

Mam już za sobą wiele wygranych walk pvp, jednak nie potrafie wygrać walki, jeżeli w drużynie przeciwnej znajduje się Rytualista. Cały wrogi oddział formuje się w coś na podobe szyku. Warriorki stoją przed rytualem , zawsze gdzieś koło R stoi Mn , a jak ma sie pecha to jeszcze ranger stoi na końcu. Denerwuje mnie fakt, że takie teamy mające w drużynie rytualiste, bawią sie w tak zwaną walkę pozycyjną.

Zawsze trafia mi się bezmózgi team, który to leci jak barbarzyńcy na co popadnie bez żadnej taktyki. Rytualista robi sobie w tym czasie duszki. Między innymi - 2 duchy atakujące, 1 który zbiera na siebie obrażenia i nieraz jeden który zwiększa pancerz o ileś procent. Jak już mówiłem, moi towarzysze broni lecą z imieniem Balthazara na ustach prosto na rywali. Oczywiście wiadomo jak to się kończy. Dwa duchy od ataku rozwalają fajterów. No zawsze jednemu sie przypomni że należało by się pozbyć R i MN z wrogiego oddziału , jednak taka myśl przychodzi temu jednemu zbyt puźno. Ja od samego początku próbuje wykluczyć tych cennych graczy dla rywali, jednak przed R stoją W , a że Mn ich leczy to mi nie poprawia sytuacji.

Szukam jakiejś niezłej taktyki by wyeleminować R z drużyny przeciwnika, aby pozbawić ich niezłych duszków.

Gdybym miał Z to bym sobie łatwo z nimi poradził. Poprostu teleportował bym się do R na tyły, po naparzał go troszke, on by popadł w panikę, i zaczął uciekać. Potem atakował bym w taki sam sposób monka i uciekał do mego oddziału aby sie uleczyć itp. Przeciwnicy by w panice sie rozproszyli i to by była kwestia czasu by powybijać pojedyńczych rywali.

Niestety Factions będe mieć dopiero w lutym, i takie "szarpanki" zabójcą są narazie wykluczone.

Zapodacie jakiś cwany build , dzięku któremu mógł bym nakopać rytualiście , albo doprowadzić do rozproszenia przeciwnika, żeby oddalili się od tych duchów???

Offline

 

#2 2007-01-15 22:23:18

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Potrzebuje taktyki na rytualistę

Hmm.. fakt że rytualista spiryt spmer to cholernie denerwujacy przeciwnik jako W to jest bardzo ciężko wygrać walke samemu. Bez zangażowania ze strony reszty to walka jest przegrana. Nie mam bulidu przeciw rytualistą a jesli by nawet byl to zapewnw był by on nieskutecznu w walce z innymi przeciwnikami. Najleprzą taktyką jest czekanie na ruch ze strony przeciwników.

Offline

 

#3 2007-01-16 14:50:58

Iliach Hardsword

Member

Zarejestrowany: 2006-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Potrzebuje taktyki na rytualistę

heeeeh Ruura

Niestety jeżeli choć trafi mi się drużyna która ma trochę oleju we łbie i sie nie rzuci odrazu na oślep, to w takiej sytuacji nie wykona ruchu drużyna przeciwna ani my, a drużynie przeciwnej to przecież wisi, bo rytualistan nie potrzebuje zwłok by przyzywać swoje sługi.

Przydałby się build w którym mógł bym być Tankerem, i zbierać na siebie wszystkie ataki, a moja drużyna w tym czasie rozwaliła by R , jednak przecież jak wchodzę na arene, to nie wiem z kim przyjdzie mi sie zmierzyć, przeciwnicy są przecież losowi, i jak by się odnalazł jakis dobry build na R , to zapewne jak bym go sobie ustawił do walki, to u moich przeciwników nie było by ani jednego R , a skile były by bez użyteczne. Może dało by rade wymyślić jakąś sensowną taktykę walki z Rytualistami??

Offline

 

#4 2007-01-17 20:30:00

MasterGos

Member

Skąd: Kamieńsk
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Potrzebuje taktyki na rytualistę

Nie wszystko przekazałem w swojm poprzednim poście poniewaz pisałem go na szybko a przez spory kawałek czasu nie mjalem dostepu do kompa.... i teraz już nie pamietam co jeszcze mjałem ci napisać xDDD... ale z tego co dałeś mi do zrozumienia to biega ci o TA... więc problem jest powazby jęsli takie teamy spotykasz często a nie przypadkowao jak to jest na RA... Jeśli chesz tankować to lookni Bulid napisany przez mojego brta jest całkiem dobry tylko trzeba by było wymjenic kilka skilli...

Sorry ale nie znam sie jakos ekstra na W moga tylko dać ci garść porady i własnych spotrzerzeń na ten temat

Najważniejsz żeby nie atakowac rytka od razu gdy ma juz kilka duchów.. Dlaczego?? o jego sile decyduja spiryty (mają one bardzo mało hp ale utrzymuj sie prawie 60 sekuhnd) i ta na nich trzeba się tak naprawde soncentrować przecież Ry nie może  dawać ducha za duchem (no chyba że spiryt of pain i blood song) na poczatek zabj wanderlusta to duch który powoduje podcięcie a potem poszukaj ducha życia on daje całej druzynie regeneracje na +3 jesli już wyeliminujesz te najbardzej denerwujace duchy to bierz Ry oczywiście będzie chcial przyzwac killka duchów które zabiłeś dlatego trzeba mu to uniemozliwic (knock down albo cos innego). Bądz spokojy i opanowany nie daj się skusić na np niedobitego R albo W. Gdy juz ubjesz Ry ni odlaj się gdy zostanie wskrzeszony znów zacznie spamowac duchami więc bądz w gotowości.


Sry za literówki, błedy i makaronizmy ale jutro mam egzamin na prawko i nie mam nawet siły wszystkiego sprawdzać..

Offline

 

#5 2007-01-21 20:55:55

Elvisek

New member

5995949
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Potrzebuje taktyki na rytualistę

co do Rt to przydatny jest Łowca ktory bedzie mu przerywał skile gdy ładuje! przynajmniej tak mnie w TA rozwalili (tzn nas! bo ja jestem W)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.air17.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl www.radio-stolica.pun.pl www.plfreestyle.pun.pl www.chaoticgame.pun.pl