Rise Of Shining Steel Blades

Forum Polskiej Guildii - Rise Of Shining Steel Blades

Ogłoszenie

Nowe, odświeżone Forum [RSSB] czeka na nowe posty ;D

#1 2007-01-15 16:20:38

Szałek

New member

Zarejestrowany: 2006-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Sojusz Z Kurzickami

Z własnej inicjatywy skontaktowałem się z inną polską Gildią ( oczywiście nazwy nie przytoczę bo się nie spytałem ). Rozmawiałem z ich liderem na temat sojuszu ( zdaję sobie sprawę, że nikt mnie o to nie prosił:D). Bardzo prosiłbym naszego lidera - Dea Xar  (Oby Żył Wiecznie) o kontakt z Sister Hannahh (lider obcej Gildii). Podczas rozmowy z nią odniosłem wrażenie ,że jest to osoba poważna ,sensowna i zainteresowana perspektywą wejścia do sojuszu. Przed rozpoczęciem rozmowy z nią nie było żadnego oficera naszej Gildii online, więc nikogo nie pytałem  o zdanie . Podałem również nicka Dea Xar (OŻW) dla Sister Hannahh. Jeśli źle zrobiłem to sorry.

Ostatnio edytowany przez Szałek (2007-01-15 22:43:13)

Offline

 

#2 2007-01-16 00:40:38

Xar

Moderator

Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Sojusz Z Kurzickami

Bardzo mnie cieszy Twoja inicjatywa Szałek i jestem bardzo wdzięczny za doskonały pomysł i aktywną postawę. Niestety, moja aktywność (jej brak) spowodowana zbytnią aktywnością moich wykładowców na uczelni, pochłaniajacą mi 22h z doby na przygotowywanie się do poprawek itp. nie pozwala mi na to by tym tematem (narazie - pare dni) się zająć. Jeszcze raz dziękuje, jak tylko będę mógł to się tym zajme.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freerunning.pun.pl www.javaity.pun.pl www.elefterija.pun.pl www.mini-bike.pun.pl www.xorena.pun.pl